ЦСКА без четирима срещу Лудогорец
761
Четирима от ЦСКА ще пропуснат решителното дерби за титлата срещу Лудогорец. Срещата е в събота от 20:15 часа в Разград. Наказан е централният защитник Енес Махмутович, който получи петия си жълт картон от началото на сезона в мача с Черно море (2:0). Главен съдия се очаква да е Никола Попов.
Аут заради контузии са Браян Морено, Жеферсон и Брадли де Нойер. Колумбиецът получи травма в двубоя с разградчани от редовния сезон на „Армията“ и все още се възстановява. Бразилецът за последно игра в дербито с Левски.
Де Нойер получи контузия в срещата с „моряците“, когато се появи на терена на почивката, а секунди по-късно беше принудително заменен. Вероятно заради скъсани връзки.
Холандецът така или иначе е пред раздяла с ЦСКА. Ако обаче се окаже, че контузията му е тежка и се наложи операция, преминаването му в отбор от чужбина ще е под сериозна въпросителна.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








