Ботев се нахендри! Прибра изгонен от Гриша Ганчев за съмнителен мач
403
Публикувана на: септември 29, 2016 
Ботев (Пловдив) направи ход, който може да взриви отбора след време, а така също и да довлече доста неприятности на клубната управа някой ден.
Жълто-черните привлякоха Омар Косоко. 28-годишният французин изкара успешни тестове в отбора и подписа контракт с клуба до края на 2017 г. 189-сантиметровият левичар има опит в българското първенство от престоя си в ЦСКА и Литекс.
Той обаче бе изгонен от Ловеч по личното нареждане на Гриша Ганчев след един мач с Лудогорец. Тогава таранът отказа да изпълнява тактическите нареждания, имаше вина за гола на разградчани и бе натирен след съмнения, че е помагал повече на делиорманци, отколкото на Литекс.
Последният тим на новия нападател на Ботев е френският Мантой, който се състезава в 5-а дивизия.
АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК
agrupaБотевГриша ГанчевЛитексОмар Косоко
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








