> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

2017 г. приключва с Вечното дерби! Вижте пълната програма за Първа лига


2017 г. приключва с Вечното дерби! Вижте пълната програма за Първа лига

0
0
204

Дербито Левски – ЦСКА ще затвори футболната 2017 г. в Първа професионална лига. По системата Бергер, по която се тегли днешният жребий, се определи, че „сините“ ще са символичен домакин на първата среща между двата тима за сезон 2017/18 г., а в последният редовен кръг от пролетния полусезон „червените“ ще имат това предимство.

ПЪЛНАТА ПРОГРАМА НА ПЪРВА ЛИГА ЗА ЕСЕН 2017/18.

I кръг

14-17 юли 2017 г.: Славия 1913 (София) – ЦСКА (София) Ботев (Пловдив) – Пирин (Благоевград) Септември (София) – Дунав 2010 (Русе) Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора) Черно море (Варна) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) Етър ВТ (Велико Търново) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

II кръг

ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград) Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София) Витоша (Бистрица) – Етър ВТ (Велико Търново) Верея (Стара Загора) – Черно море (Варна) Дунав 2010 (Русе) – Берое (Стара Загора) Пирин (Благоевград) – Септември (София)

Славия 1913 (София) – Ботев (Пловдив)

III кръг

Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София) Септември (София) – Славия 1913 (София) Берое (Стара Загора) – Пирин (Благоевград) Черно море (Варна) – Дунав 2010 (Русе) Етър ВТ (Велико Търново) – Верея (Стара Загора) Левски (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив)

IV кръг

ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) Витоша (Бистрица) – Лудогорец 1945 (Разград) Верея (Стара Загора) – Левски (София) Дунав 2010 (Русе) – Етър ВТ (Велико Търново) Пирин (Благоевград) – Черно море (Варна) Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора)

Ботев (Пловдив) – Септември (София)

V кръг

Септември (София) – ЦСКА (София) Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив) Черно море (Варна) – Славия 1913 (София) Етър ВТ (Велико Търново) – Пирин (Благоевград) Левски (София) – Дунав 2010 (Русе) Лудогорец 1945 (Разград) – Верея (Стара Загора)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Витоша (Бистрица)

VI кръг

ЦСКА (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) Верея (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив) Дунав 2010 (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград) Пирин (Благоевград) – Левски (София) Славия 1913 (София) – Етър ВТ (Велико Търново) Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна)

Септември (София) – Берое (Стара Загора)

VII кръг

Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София) Черно море (Варна) – Септември (София) Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Пловдив) Левски (София) – Славия 1913 (София) Лудогорец 1945 (Разград) – Пирин (Благоевград) Локомотив 1926 (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе)

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Верея (Стара Загора)

VIII кръг

ЦСКА (София) – Верея (Стара Загора) Дунав 2010 (Русе) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) Пирин (Благоевград) – Локомотив 1926 (Пловдив) Славия 1913 (София) – Лудогорец 1945 (Разград) Ботев (Пловдив) – Левски (София) Септември (София) – Етър ВТ (Велико Търново)

Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)

IX кръг

Черно море (Варна) – ЦСКА (София) Етър ВТ (Велико Търново) – Берое (Стара Загора) Левски (София) – Септември (София) Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Пловдив) Локомотив 1926 (Пловдив) – Славия 1913 (София) Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Пирин (Благоевград)

Верея (Стара Загора) – Дунав 2010 (Русе)

X кръг

ЦСКА (София) – Дунав 2010 (Русе) Пирин (Благоевград) – Верея (Стара Загора) Славия 1913 (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) Ботев (Пловдив) – Локомотив 1926 (Пловдив) Септември (София) – Лудогорец 1945 (Разград) Берое (Стара Загора) – Левски (София)

Черно море (Варна) – Етър ВТ (Велико Търново)

XI кръг

Етър ВТ (Велико Търново) – ЦСКА (София) Левски (София) – Черно море (Варна) Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора) Локомотив 1926 (Пловдив) – Септември (София) Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Пловдив) Верея (Стара Загора) – Славия 1913 (София)

Дунав 2010 (Русе) – Пирин (Благоевград)

XII кръг

ЦСКА (София) – Пирин (Благоевград) Славия 1913 (София) – Дунав 2010 (Русе) Ботев (Пловдив) – Верея (Стара Загора) Септември (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) Берое (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив) Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград)

Етър ВТ (Велико Търново) – Левски (София)

XIII кръг

Левски (София) – ЦСКА (София) Лудогорец 1945 (Разград) – Етър ВТ (Велико Търново) Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна) Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Берое (Стара Загора) Верея (Стара Загора) – Септември (София) Дунав 2010 (Русе) – Ботев (Пловдив)

Пирин (Благоевград) – Славия 1913 (София)

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

100лв БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0039
10лв без дезпозит с промокод 1701
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200 евро
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
ДЖАКПОТ ОТ 25000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв

Comments