> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

20 години по-късно: Славия официално иска пак в Европа


20 години по-късно: Славия официално иска пак в Европа

0
0
402

Дата: април 6, 2016

Триумфиралият преди 20 години с шампионската титла на България тим на Славия е сред отборите, подали документи за лицензиране за участие в евротурнирите, разбра „Тема Спорт“. Както е известно, срокът за това бе до 31 март.

В момента „белите“ са на трето място в „А“ група, на 3 точки пред четвъртия Берое. Това недвусмислено показва амбициите на най-стария столичен клуб да гони класиране в Лига Европа до края на сезона.

Както е известно, столичани отпаднаха рано от турнира за Купата на България, така че шампионатът остана единствената опция пред тях. Другите клубове, подали документи в Лицензионната комисия за Европа, са Лудогорец, Левски, Берое, Монтана и Литекс.

От ръководството на Славия са заявили Националния стадион „Васил Левски“ за домакинските си мачове, в случай че спечелят „билет“ за втория по сила европейски клубен турнир. За последно „белите“ се подвизаваха на сцената на Стария континент през 1996 година, като първоначално отстраниха литовския Инкарас Грифас, но впоследствие отпаднаха от австрийския Тирол (Инсбрук).

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments