0
0
230

Публикувана на: януари 28, 2017

Отборите на ОФК “Поморие” и ОФК “Несебър” играха контролна среща на стадиона в гр. Поморие на 28.01. /събота/ от 11:30 часа. Преди началото на срещата главният съдия Стефан Павлов даде едноминутно мълчание за футболистите и зрителите в памет на футболната легенда на Бургас – Иван Притъргов.

През първото полувреме домакините играха по-организирано и имаха превес, но гол не бе отбелязан и резултата на почивката остана 0:0.

През второто полувреме гостите изравниха играта, като двата отбора използваха всичките си здрави състезатели. Създадоха се положения и пред двете врати, като първо домакините улучиха гредата, а непосредствено след това Ахмед Ахмедов откри резултата 1:0 в полза на Поморие. Малко след това гостите от Несебър изравниха след изпълнение на дузпа.

До края на срещата друг гол не бе отбелязан и контролата завърши миролюбиво 1:1.

Следваща контролна среща на ОФК “Поморие” е на 01.02. /сряда/ от 14:00 часа на стадион Поморие  срещу  отбора на ФК “Черноморец” Балчик.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК agrupaВтора лигаНесебърПоморие