Шокиращо! Локо Пд се разпада, играчи не взимали пари от 6 месеца?
461
Публикувана на: май 7, 2017 
Локомотив (Пловдив) може да се раздели със значителна част от футболистите. Причината – липсата на навременно плащане в клуба, което не е тайна за никого. Забавянето на заплатите започна още през ноември миналата година, когато единствени информирахме за проблемите на „Лаута“.
От клуба отричаха в продължение на месеци за подобен проблем, но Topsport.bg се позовава на своя потвърдена информация, че в състава има играчи, които от гореспоменатия месец до март са получили само по… 1 заплата.
Поради това значителна част от чужденците вероятно ще потърси друго развитие на кариерата си след края на сезона.
АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








