> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Шеф в ЦСКА поиска Нобелова награда: За 2 години намалих задълженията наполовина!


Шеф в ЦСКА поиска Нобелова награда: За 2 години намалих задълженията наполовина!

0
0
485

Дата: февруари 18, 2016

Изпълнителният директор на ЦСКА Александър Тодоров заяви, че през 2008 година срещу клуба е имало 2 дела, а през 2011 при завръщането му в клуба те са били над 60. Той нападна бившите собственици от Титан.

„Бунаците Томов и Тодоров за 2 години намалиха задълженията от 42 на 22 милиона лева, тоест почти наполовина! Ако Тодоров наистина точеше ЦСКА и едновременно с това намалява задълженията, значи трябваше да имам Нобелова награда за икономика! За времето, в което съм бил изпълнителен директор минаха четирима собственици. Ако имаше закононарушения, някой нямаше да скочи или да подаде сигнал?“, коментира Тодоров, който показа и документи подкрепящи думите му.

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments