> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Чандъров удари здраво рамо на третодивизионен тим – уреди им играчи от Виляреал и Септември


Чандъров удари здраво рамо на третодивизионен тим – уреди им играчи от Виляреал и Септември

0
0
151

Публикувана на: октомври 30, 2016

Пирин (Разлог) се подсили с двама футболисти преди днешния мач с Ботев в Ихтиман. Отборът от Разлог се включи в последния момент в Югозападната трета лига, след като преотстъпи лиценза си за участие във Втора лига на Септември (София), и поизостана със селекцията.

От столичния Септември бе привлечен нигерийският нападател Жегади Самсон. Другото ново име в Пирин Разлог е уругвайският халф Матиас Ерера. Той пък идва от третия отбор на елитния испански Виляреал. Двамата направиха вече няколко тренировки с новия си отбор, а вчера изгледаха от трибуните на градския стадион в Разлог победата на аматьорите ни национали над Сан Марино с 5:1.

По неофициална информация клубът от Разлог получава финансиране от столичния бизнесмен Румен Чандъров, който им помага още от миналата година. Именно той изпраща и двамата чужденци да ритат в трета дивизия.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК

agrupaПирин РазлогРумен Чандъров

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

20лв безплатен залог с промокод 1008
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв
Безплатно участие в игра за 50000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв

Comments