Христо Янев съжали за ремито на „Герена“: Левски ни вкара гол от нищото
389
Публикувана на: декември 14, 2016 
Треньорът на Нефтохимик Христо Янев бе лаконичен след загубата на своя отбо с 0:1 срещу Левски.
„Причината за загубата ни е, че Левски вкара от нищото гол, а ние не можахме. Не успяхме да стигнем до чиста ситуация, имахме някои, но ги пропиляхме с лека ръка. Момчетата се стараха, играха със самочувствие. Затруднихме Левски с изнасянето на топката и „сините“ се чувстваха некомфортно, но трябва да да вкарваме голове. Ще правим равносметки по-нататък.“
„Имаме достатъчно време да помислим за селекцията и ще разберете“, сподели Христо Янев.
АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК
agrupaЛевскиНефтохимикХристо Янев
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








