> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Фотофакт: София обяви бойкот на Лудогорец


Фотофакт: София обяви бойкот на Лудогорец

0
0
343

Публикувана на: август 16, 2016

Вече е официално. София обяви бойкот на Лудогорец. Както писахме, феновете на Левски и ЦСКА тотално отписаха разградчани и дори шанса да гледат мач от Шампионската лига няма как да ги накара да идат на стадиона да дерат гърла за тима на Георги Дерменджиев. Днес на касите пред Националния стадион „Васил Левски“ хората бяха кът. Да не кажем, че избощо ги нямаше.

Не, ама да! ЦСКА и Левски се обединиха! Резултатът – в сряда в София

Чат пат по някой заблуден фен минаваше, но продажбите на билети липсваха. Причината за това е ясно. Наложеното от делиорманския футболен деспот 5-годишно робство трови душите на червените и сините фенове. Затова и утре народната „любов“ ще отеква силно на „Васил Левски“. За разлика от преди две години сега столицата на България не иска и да чуе за Лудогорец. А това едва ли ще се хареса на всички в разградския клуб.

Добре, че поне от Лудогорец раздадоха 1000 билета на различни детско-юношески школи от България да гледат мача безплатно, та да има хора на стадиона. Защото едва ли ще има повече 0т 7-8 хиляди души на двубоя с Виктория.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК

slideЛудогорецШампионска лига

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments