> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

ФОТОФАКТ: Нацизъм в сектор „Б“ шокира Левски! БФС и УЕФА веднъж простиха, а сега?!


ФОТОФАКТ: Нацизъм в сектор „Б“ шокира Левски! БФС и УЕФА веднъж простиха, а сега?!

0
0
185

Публикувана на: март 5, 2017

Феновете на Левски са известни с крайно десните си виждания, които, за съжаление, на клубната управа демонстрираха и в дербито с ЦСКА по най-неприятният начин – с нацистки символ. На оградата пред сектор „Б“ на националния стадион бе опънат транспарант, на който в долния ъгъл е изобразена буквата „Л“, преплетна с ключът-символ на 1-ва СС дивизия на Адолф Хитлер.

Наказанието за такава проява е 37 500 лева, а по-лошото за „сините“ е, че изцепката не е първа този сезон. В октомврийският мач срещу ЦСКА отново имаше нацистки символ, но тогава той бе в сектор „В“. Тогава всичко обаче се размина без последствия за клуба от „Герена“.

Такива знаци се санкционират и от УЕФА, чията кампания „Say no to racism“ („Кажи не на расизма“) върви вече от няколко години и в нея участват най-големите имена в световния футбол.

ЛЕВСКИ АУТ ОТ ГЕРЕНА ДО ВЕЛИКДЕН

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

20лв безплатен залог с промокод 1701
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв
Безплатно участие в игра за 50000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв

Comments