Феновете на ЦСКА предупредиха: Днес никой няма да влезе на Армията, ще се пръска против комари
490
Публикувана на: юли 4, 2016 
Феновете на ЦСКА се стягат да си направят разходка в Борисовата градина днес привечер. От няколко часа във Фейсбук е създадено събитие, което приканва ултрасите на армейците да се разходят в парка и да се разхладят от горещините с по чаша швепс. Освен това феновете на ЦСКА предупредиха, че днес никой няма да може да се докосне до стадион „Българска армия“, тъй като не него ще се пръска против комари и марокански скакалци.
„Армейци, днес след обяд никой няма да може да влезе и се докосне до митичният стадион Българска Армия.Ще се проведе пръскане против насекоми (комари и марокански скакалци).По етапно до 20 юли ще се пръска и против хлебарки,мравки,бълхи,оси и дървеници. Фирмата за защита от насекоми и гризачи, моли всеки желаещ да се снима или просто да види новата трева да не стъпва на стадиона, тъй като препаратите са силно отровни за хората. От 17:00ч обаче желаещите да попеем в парка песни на ЦСКА и да се разхладим от горещините с чаша швепс, могат да заповядат около стадиона. Правете любов не война. ЦСКА ТОВА СИ ТИ!!!“, гласи лайтмотива на събитието.
ИНФОРМАЦИЯ ЗА СЪБИТИЕТО МОЖЕ ДА НАМЕРИТЕ ТУК!
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








