Ужас! Искат 30 бона за мач на ЦСКА на „Васил Левски“

200
Дата: април 23, 2016
Националната спортна база е поискала от ЦСКА непосилните 30 000 лева на мач за оставащите три домакински двубоя на „армейците“ до края на сезона в Югозападната „В“ група, които евентуално да се играят на стадион „Васил Левски“. В сумата не влиза ДДС и разходите по осветление, което прави предложението още по-неизгодно.
От ЦСКА са склонни да плащат максимум по 15 000 лв. Очаква се яснота по преговорите с директора на НСБ Пламен Младенов да има най-късно в понеделник. Ако страните не се договорят, то ЦСКА ще използва стадион „Славия“, като „армейците“ имат принципна договорка с президента на белите Венцеслав Стефанов.
До края на сезона на ЦСКА предстоят домакински мачове със Сливнишки герой (27 април), Балкан Варвара (15 май) и Миньор (29 май).
„Тема Спорт“
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() | 20лв безплатен залог при регистрация с промокод 1008 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв | |
![]() | Безплатно участие в игра за 50000лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
![]() | Виж Бонусa в Bet365 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв |