> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Треньорът на Сутиеска: Резултатът е добър за нас


Треньорът на Сутиеска: Резултатът е добър за нас

0
0
365

Старши треньорът на Сутиеска Никола Ракойевич сподели първите си впечатления след поражението на тима с 1:3 при гостуването на Левски. Опитният специалист заяви, че резултатът е много добър за неговия отбор.

“Резултатът е много добър за нас. Можехме да се представим по-добре, но важното е, че успяхме да вкараме гол. Искам да кажа, че Левски е по-добрият отбор и първият гол, който те отбелязаха беше много лошо начало за нашия отбор“.

„Ние направихме поредицa от грешки, това се случи, защото отборът ни е много по-млад от състава на Левски. Отборът на Левски е фаворит, но ще видим”, завърши треньорът на Сутиеска.

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments