> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Топузаков: Не се сърдя, че бихме само с 1:0, но заслужавахме повече


Топузаков: Не се сърдя, че бихме само с 1:0, но заслужавахме повече

0
0
419

Публикувана на: декември 14, 2016

Наставникът на Левски Елин Топузаков остана доволен от представянето на тима си в мача с Нефтохимик, но изрази съжаление, че „сините“ не са стигнали до по-изразителна победа.

„Най-важното беше да победим днес. Гледам си моя отбор, оттам-нататък – всеки ще губи точки, защото има много мачове. Беше трудна битка тази, доста пропуски направихме, но по една или друга причина тези пропуски се отразяват на ударността ни в мача“, сподели Топузаков.

„Важното е, че търсехме втория гол до последно и искахме да завършим годината позитивно. Не, че се сърдя на 1:0, но определено заслужаваме да бием с повече“, заяви Топузаков и говори за грешната стъпка на лидера Лудогорец в предишния двубой от деня.

„Ние бяхме концентрирани и се готвехме за нашия мач, не ни касаят противниците. Трябва да гледаме нашите мачове и да бием, ако искаме да израстваме“, сподели Топузаков и накрая коментира селекцията на отбора през зимата, но не беше особено конкретен.

„Когато има нещо конкретно, ще бъде обявено за Сукуна, затова ще се въздържа от коментар. Не искам да коментирам футболисти, които още нямат договор с клуба. Селекцията ще я решаваме в близките дни със спортния директор. Имаме насоките и концепцията, ще решим какво е най-добро за отбора“, завърши треньорът на Левски.

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments