> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Съдията на дербито – уникален карък за ЦСКА извън „Армията“


Съдията на дербито – уникален карък за ЦСКА извън „Армията“

0
0
48

Станаха ясни съдийските назначения за 30-ия кръг на Първа лига, в който е най-очакваното дерби у нас – Левски – ЦСКА. Главен рефер в събота на националния стадион ще е Никола Попов, който свири и предишната среща между двата отбора в началото на март. Негови помощници ще са Георги Тодоров и Мартин Венев.

Интересното  за Попов, освен че е един от малкото рефери, на които са поверени две поредни дербита между „сини“ и „червени“, е, че е уникален карък за ЦСКА в гостуванията им. При него „армейците“ имат общо 8 гостувания, от които са спечелили едва две – 1:0 над Светкавица в Търговище през 2011 година и 1:2 над Черноморец през 2014 г. Загубите извън „Армията“ са цели 4, а „червените“ имат и две равенства.

Всички назначения за 30-ия кръг на Първа лига:

28 Апр 2017 г. Петък 17:30 ч.
ФК Дунав 2010 – ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС:    Георги Йорданов Дойнов    Велислав Христов Миленков 4-ТИ:    Мирослав Максимов Иванов    ДАС:    Георги Димитров Давидов    Вихрен Веселинов Манев

СН:    Ичко Лозев Лозев

28 Апр 2017 г. Петък 20:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД – ОФК Пирин ЕООД
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС:    Димитър Русенов Русев    Юлиян Тошков Тодоров 4-ТИ:    Христо Пламенов Хаджийски    ДАС:    Мартин Емилов Стоименов    Димитър Михайлов Михайлов

СН:    Кольо Димитров Данев

29 Апр 2017 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Левски АД – ПФК ЦСКА–София
ГС:    Никола Антонов Попов    АС:    Георги Пламенов Тодоров    Мартин Емилов Венев 4-ТИ:    Николай Георгиев Георгиев    ДАС:    Ангел Любенов Ангелов    Стефан Демирев Павлов

СН:    Костадин Ангелов Гергинов

29 Апр 2017 г. Събота 20:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица – ПФК Берое ЕАД
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС:    Йордан Петров Петров    Николай Неделчев Чакъров 4-ТИ:    Мартин Иванов Димитров    ДАС:    Станислав Георгиев Тодоров    Ивелин Венциславов Занев

СН:    Димитър Панайотов Костов

30 Апр 2017 г. Неделя 17:45 ч.
Монтана – ПФК Ботев АД
ГС:    Ангел Детелинов Баялцалиев    АС:    Мартин Руменов Ангелов    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Димо Дамянов Вълчев    ДАС:    Вангел Борисов Вангелов    Румен Красимиров Христов

СН:    Светослав Петров Славов

1 Май 2017 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Славия АД – ФК Верея
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС:    Мартин Веселинов Маргаритов    Тони Бонев Пандарски 4-ТИ:    Георги Петров Георгиев    ДАС:    Неделчо Танчев Гаджалов    Радослав Петров Гидженов

СН:    Кирил Манолов Лозанов

1 Май 2017 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 АД – ПФК Черно море
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС:    Иво Николаев Колев    Станимир Илков Илков 4-ТИ:    Драгомир Руменов Милев    ДАС:    Валентин Станчев Железов    Георги Милков Гинчев

СН:    Георги Крумов Виделов

Споделете
0
0

Comments