Счупен нос докарва нови проблеми на Хубчев
326
Дата: ноември 5, 2015
Неприятната новина за Берое след убедителната победа с 3:0 над Черно море във Варна е, че един от голмайсторите – Евертон Джилио-Том има фрактура на носа. Вчера той е бил опериран в МБАЛ „Стоян Киркович“ в Стара Загора.
Том престоя на терена не повече от 20 минути, като замени Стивън Петков, който също получи травма, но силен удар с топката в лицето му коства контузията.
Любопитно е, че в двубоя във Варна първи голове с екипа на Берое отбелязаха Милисавлевич и Том, като и двамата играха изключително добре, но най-вероятно бразилецът ще пропусне следващите 1-2 мача на отбора с оглед на своята контузия.
Петков, който получи травма в 51-ата минута на мача във Варна и бе заменен, вчера премина през обстоен медицински преглед, като от щаба на отбора се надяват контузията да не е сериозна и той да бъде на линия за мача с Ботев Пд в с неделя.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
20лв БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0039 | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв | ||
СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА С ПРОМОКОД 01-701 | ||
50лв фрийбет или до 200лв депозит бонус | ||
НАЧАЛЕН БОНУС 100% до 200 лв | ||
50лв безрисков залог с бонус код 7dnifutbol | ||
200% до 2000 лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог | ||
а> | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
ДЖАКПОТ ОТ 25000лв | ||
а> | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | |
Виж Бонусa в Bet365 | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||