Стотици без билети потеглиха към Стара Загора от „Армията“
406
Дата: април 6, 2016 
Стотици фенове на ЦСКА, които нямат осигурени билети, потеглиха от стадион „Българска армия“ към Стара Загора за полуфинала между „червените“ и Берое. 4 автобуса (всеки от които събира 60 души) и десетки коли с привърженици на армейците тръгнаха малко след 14 ч., за да подкрепят любимците си в мача на сезона.
Гриша Ганчев лично е обещал пред тарторите на агитката, че проблеми с осигуряването на билети няма да има и всички цесекари ще влязат на стадион „Берое“, въпреки че от домакините отпуснаха само 1700 билета за гостуващите фенове. Тази бройка свърши още по обяд.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








