> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Стотици без билети потеглиха към Стара Загора от „Армията“


Стотици без билети потеглиха към Стара Загора от „Армията“

0
0
406

Дата: април 6, 2016

Стотици фенове на ЦСКА, които нямат осигурени билети, потеглиха от стадион „Българска армия“ към Стара Загора за полуфинала между „червените“ и Берое. 4 автобуса (всеки от които събира 60 души) и десетки коли с привърженици на армейците тръгнаха малко след 14 ч., за да подкрепят любимците си в мача на сезона.

Гриша Ганчев лично е обещал пред тарторите на агитката, че проблеми с осигуряването на билети няма да има и всички цесекари ще влязат на стадион „Берое“, въпреки че от домакините отпуснаха само 1700 билета за гостуващите фенове. Тази бройка свърши още по обяд.

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments