> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Стопроцентов кадем за ЦСКА срещу Локо Пд! „Червените“ с уникална статистика при този рефер


Стопроцентов кадем за ЦСКА срещу Локо Пд! „Червените“ с уникална статистика при този рефер

0
0
31 0

Публикувана на: октомври 27, 2016

Вече са ясни съдийските назначения за  12-ия кръг на Първа професионална лига. Откриващият мач утре между Локо (ГО) и Славия ще бъде свирен от Георги Кабаков, а в събота на празния „Българска армия“ свирката на ЦСКА – Локо Пд ще надува Георги Димитров. Интересно е, че до момента той е свирил 5 пъти на „армейците“, като във всичките те са домакини и нямат допуснат гол – три пъти печелят  с по 3:0 (срещу Славия, Черноморец и Светкавица) и два пъти с 2:0 (срещу Черно море и Сливен).

Ето и всички назначения за 12-ия кръг на Първа лига:

28 Окт 2016 г. Петък 17:30 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица – ПФК Славия АД ГС:    Георги Николов Кабаков    АС:    Мартин Веселинов Маргаритов    Мартин Емилов Венев 4-ТИ:    Николай Тодоров Христов    ДАС:    Стефан Демирев Павлов    Радослав Петров Гидженов

СН:    Георги Крумов Виделов

28 Окт 2016 г. Петък 20:00 ч.
ФК Дунав 2010 – ПФК Лудогорец 1945 АД ГС:    Николай Йорданов Колев    АС:    Иван Захариев Вълчев    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Ивайло Пламенов Атанасов    ДАС:    Станислав Тошев Ставров    Никола Илиянов Атанасов

СН:    Светослав Петров Славов

29 Окт 2016 г. Събота 17:30 ч.
ПФК ЦСКА-София – ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС:    Иво Николаев Колев    Димитър Русенов Русев 4-ТИ:    Драгомир Руменов Милев    ДАС:    Румен Красимиров Христов     Вангел Борисов Вангелов

СН:    Евгени Тодоров Геров

29 Окт 2016 г. Събота 20:00 ч.
ПФК Берое ЕАД – Монтана ГС:    Никола Антонов Попов    АС:    Веселин Мишев Добриянов    Георги Пламенов Тодоров 4-ТИ:    Димитър Божидаров Стоилов    ДАС:    Волен Валентинов Чинков    Неделчо Танчев Гаджалов

СН:    Йордан Динков Сталев

30 Окт 2016 г. Неделя 17:30 ч.
ПФК Ботев АД – ПФК Левски АД ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС:    Мартин Иванов Димитров    Станимир Илков Илков 4-ТИ:    Димо Дамянов Вълчев    ДАС:    Валентин Станчев Железов    Димитър Цолов Буров

СН:    Кирил Манолов Лозанов

30 Окт 2016 г. Неделя 20:00 ч.
ПФК Черно море – ПФК Нефтохимик 1962 АД ГС:    Ангел Детелинов Баялцалиев    АС:    Мартин Руменов Ангелов    Андрей Венков Николов 4-ТИ:    Георги Спасов Славов    ДАС:    Боян Георгиев Славков    Рюстем Джемил Карагарен

СН:    Евгени Георгиев Георгиев

31 Окт 2016 г. Понеделник 20:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД – ФК Верея ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС:    Тони Бонев Пандарски    Йордан Петров Петров 4-ТИ:    Николай Неделчев Чакъров    ДАС:    Ивайло Иванов Стоянов    Тихомир Асенов Алексов

СН:    Антон Симеонов Генов

0
0