Стойчо Младенов се присъединява към Мъри и Херо в Казахстан
475
Публикувана на: юни 4, 2016 
Стойчо Младенов ще поеме казахстанския Атирау, съобщават местните информационни издания. Младенов в момента води заключителни преговори с казахстанския клуб.
Стойчо Младенов ще се превърне в третия български треньор в казахстанското първенство след Станимир Стоилов и Димитър Димитров – Херо. За последно той бе треньор на египетския Александрия през миналата година.
Атирау в момента се намира на девето място във временното класиране, но е и с мач по-малко. Отборът има реален шанс да се пребори за място в топ 6 преди финалната фаза на шампионата.
Атирау претърпя две поражения в последните два мача. В състава играе бившият футболист на Ботев Пловдив Александру Куртеан.
АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК
agrupaКазахстанЛегионериСтойчо Младенов
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








