Стана ясно как Ботев убеди Майнц за Неделев! Канарите и Тошко се отказаха от много пари

257
Радостна новина озари феновете на Ботев Пловдив, след като стана ясно, че нападателят Тодор Неделев ще остане в тима поне в следващите три години.
Любимецът на „жълто-черните“ остава в клуба като свободен агент, след като шефовете на клуба успяха да се споразумеят с Майнц 05 за разтрогване на договора му. Пловдивчани са убедили немците на този ход, след като са се съгласили да оставят огромен процент от правата му в Майнц.
Така при последваща продажба на Неделев в следващите три години лъвският пай от трансфера ще отиде в германския клуб. Самият футболист се отказа от значителна част от заплатата си, за да играе в Ботев. Новината хвърли в транс привържениците, които вече сравняват Неделев с Тоти заради верността към родния клуб.
„Меридиан Мач“
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() | 20лв безплатен залог с промокод 1008 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв | |
![]() | Безплатно участие в игра за 50000лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
![]() | Виж Бонусa в Bet365 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв |