Смях! Лудогорец се уплаши от свой юноша, спря го за мача с Локо (ГО)
1240
Публикувана на: октомври 22, 2016 
Лудогорец не позволи на Венцислав Керчев да вземе участие в днешния двубой. Централният защитник е преотстъпен в Локомотив Горна Оряховица за сезон 2016/17, но от клуба не са разрешили той да се появи на „Лудогорец Арена“ в днешния мач. 19-годишният бранител е основен играч в схемата на железничарите. От началото на кампанията той е постоянен титуляр – няма пропуснат двубой. За 900 минути на терена Керчев има един жълт картон.
„Можеше да го видят как се развива, но щом така са преценили – тяхно право“, заявиха от клуба пред вестник „Тема спорт“.
С Локомотив Горна Оряховица за мача с Лудогорец тръгват и двете последни попълнения на тима – нападателят Юлис Ндонг Обам от Габон и офанзивният тунизийски халф Мохамед Слим Отман. Първият бе уреден вчера с картотека в БфС – той разполага с френски паспорт. А картата на Слим се чакаше до последно.
Интересното е, че железничарите не бяха взети на лагер преди двубоя. Те пътуват за Разград днес.
АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК
agrupaВенцислав КерчевЛокомотив Горна ОряховицаЛудогорец
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри при регистрация | ||
| Кешбек до 200 евро | ||
| 50лв безплатен залог с бонус код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 евро и 100 безплатни игри | |
| Дo 100 евро | ||
![]() | 15 евро БЕЗ ДЕПОЗИТ С ПРОМОКОД 01-701 | |
| 5 евро БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0076 | ||
![]() | 100% до 100 евро | |
![]() | До 250лв + 50лв безплатен залог | |
| До 100 евро | ||










