> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Няма Левски, няма Лудогорец, ЦСКА е истината! Домусчиев го разбра ето така


Няма Левски, няма Лудогорец, ЦСКА е истината! Домусчиев го разбра ето така

0
0
227

Публикувана на: юли 21, 2016

21,9 процента прираст на нови абонати, отчитат до момента през юли от групата „Диема спорт“, научи 7DniFutbol.bg!

Причината е ясна – завръщането на ЦСКА в платената спортна телевизия. Нейните канали излъчваха мачовете на „армейците“ от летния им лагер в Австрия, пак те ще дават и всичките срещи на „червените“ в Първа лига.

В телевизията са оптимисти, че до края на август общият скок ще е от над 30 процента. В момента е отпускарски период, а и традицията е в навечерието и след старта на първенството да е най-големия пик от абонати.

Благодарение на скока на абонатите пък ще се вдигнат и парите, които фирмата на братя Домусчиеви, държаща правата на Първа лига, ще раздаде на отборите.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК

slideДиема спортКирил ДомусчиевЦСКА

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

20лв безплатен залог с промокод 1701
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв
Безплатно участие в игра за 50000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв

Comments