Национал изгледа от трибуните как спечели купа

0
0
48

Публикувана на: май 19, 2016

Без да играе, Симеон Славчев спечели Купата на Кипър, след като неговият Аполон (Лимасол) победи Омония (Никозия) с 2:1 на финала. Българският халф дори не беше в групата за мача на португалския наставник на Аполон Педро Емануел.

Пред над 12 000 зрители на стдаиона в Лимасол, Фотис Папулис даде преднина на Аполон след само пет минути игра, но шест минути след почивката португалецът Ренато Маргача изравни за Омония.

В 72-ата минута Ангелис Ангели вкара победния гол за Аполон и донесе трофея за тима.

Славчев пък се снима с купата в коридорите на съблекалнята, а после позира с трофея и приятелката си и извън стадиона.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК