> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Македонци се наредиха на опашка за халф на Локо (Пд)


Македонци се наредиха на опашка за халф на Локо (Пд)

0
0
167

Публикувана на: март 26, 2017

Македонският халф на Локомотив (Пд) Стефан Йевтовски е харесан от два отбора в родината му. Това довериха източници от пловдивския клуб., но отказаха да назоват имената на тези тимове.

Младият талант демонстрира израствана в последните мачове на Локомотив (Пд). Той попадна в плановете на селекционера на младежкия национален отбор на Македония Благоя Митковски, който го повика  приятелски мачове с Черна Гора U21 на 24-ти март и с България U21 на 28 март.

Македонецът Стефан Йевтовски е роден на 2 септември 1997 година, висок е 180 сантиметра. Той изкара кратък пробен период при „черно-белите“ в края на 2015 година. През януари 2016 г. той подписа договор за  3,5 години с Локомотив (Пд). Стефан Йевтовски е бил част от школата на Вардар (Скопие). Шефовете на Локомотив (Пд) нямат намерение да се разделят с него на този етап.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК agrupaЛокомотив ПловдивСтефан Йевтовски

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

20лв безплатен залог с промокод 1008
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв
Безплатно участие в игра за 50000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв

Comments