Локо Пд обяви програмата за юбилея
406
Публикувана на: август 19, 2016 
Всеки притежател на абонаментна карта за стадион „Локомотив”, за сезон 2016/2017, може да влиза с нея и на домакинските мачове на ПФК Локомотив Горна Оряховица, съобщиха официално от Локо (Пловдив). Новаците в елита играят домакинските си мачове на „Лаута” заради ремонтите по техния стадион.
Всички футболисти, треньори, служители и ДЮШ на Локомотив Пловдив също влизат без вход на стадиона на „смърфовете” за мачовете на Локо Г.О, допълват „смърфовете”, които оповестига и програмата за празника по повод 90-годишнината под мотото „ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ЗА ПЛОВДИВ!“
Програмата стартира в 10:30 часа с демонстративен мач на деца от школата.
14:00 часа – Фен-турнир по футбол. 18:00 часа – Локомотив приема Спартак Миава в контролен мач.
20:30 часа – На сцената ще излязат Ъпсурт, БТР, пловдивската банда Ivory Twilight и Спиридон Торбов.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








