> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Локо Пд обяви програмата за юбилея


Локо Пд обяви програмата за юбилея

0
0
406

Публикувана на: август 19, 2016

Всеки притежател на абонаментна карта за стадион „Локомотив”, за сезон 2016/2017, може да влиза с нея и на домакинските мачове на ПФК Локомотив Горна Оряховица, съобщиха официално от Локо (Пловдив). Новаците в елита играят домакинските си мачове на „Лаута” заради ремонтите по техния стадион.

Всички футболисти, треньори, служители и ДЮШ на Локомотив Пловдив също влизат без вход на стадиона на „смърфовете” за мачовете на Локо Г.О, допълват „смърфовете”, които оповестига и програмата за празника по повод 90-годишнината под мотото „ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ЗА ПЛОВДИВ!“

Програмата стартира в 10:30 часа с демонстративен мач на деца от школата.

14:00 часа – Фен-турнир по футбол. 18:00 часа – Локомотив приема Спартак Миава в контролен мач.

20:30 часа – На сцената ще излязат Ъпсурт, БТР, пловдивската банда Ivory Twilight и Спиридон Торбов.

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments