> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Левски спъва Гонзо за Черно море


Левски спъва Гонзо за Черно море

0
0
298

Публикувана на: юни 10, 2016

Георги Иванов – Гонзо ще води Черно море през новия сезон. Специалистът постигна устна договорка с ръководството на “моряците”, но все още не може да подпише официален договор с клуба заради неприключените си взаимоотношения с Левски, съобщиха за varnautre.bg от клуба. Столичани все още не са приели оставката на Иванов, който обаче е пуснал предизвестие за напускане от заемания от него пост при “сините”.

Както вече съобщихме, досегашният наставник Никола Спасов днес разтрогна договора си с Черно море по взаимно съгласие, след като преди по-малко от месец се обвърза с варненци за една година.

Така Гонзо ще може да се обвърже официално с Черно море на по-късен етап, което отваря въпросителна относно подготовката на тима за новия сезон. Тя остава по програма за 13-и юни, когато тимът ще бъде изведен за първо занимание от помощник треньорът Емо Луканов. Именно той в тандем с очакваният на “Тича” Ивайло Петроф – Пифа ще води заниманията на отбора до идването на Гонзо.

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри при регистрация
Кешбек до 200 евро
25 евро безплатен залог с бонус код 7dnifutbol
До 250 евро и 100 безплатни игри
Дo 100 евро
15 евро БЕЗ ДЕПОЗИТ С ПРОМОКОД 01-701
5 евро БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0076
100% до 100 евро
До 125 евро + 50евро безплатен залог
До 100 евро

Comments