> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Кървав мач на „Герена“! Левски надигра Алтънорду, но се сбогува с ШЛ (СНИМКИ)


Кървав мач на „Герена“! Левски надигра Алтънорду, но се сбогува с ШЛ (СНИМКИ)

0
0
196

Публикувана на: октомври 19, 2016

Левски U19 завърши наравно 1:1 срещу турския Алтънорду в мач-реванш от предварителните кръгове на младежката Шампионска лига. Футболистите на Димитър Телкийски бяха по-добрият отбор на терена, но късметът и гредите лишиха талантите от успех в двубоя. Все пак „сините“ напускат турнира, след като в първия сблъсък, тимът загуби с разгромното 0:5 в Турция.

Съставът на Алтънорду ще се изправи във втория кръг на турнира срещу юношите на Спарта (Прага), който размазаха с общ резултат 9:0 Младост (Подгорица).

През първото полувреме играчите на Димитър Телкийски бяха по-добрият отбор на терена. Талантливият нападател на „сините“ Станислав Иванов уцели на два пъти гредата, а в 42-ата минута след центриране от корнер – Тихомир Димитров, направи резултата 1:0. Така завърши и полувремето.

Втората част отново стартира със сериозен превес за младите играчи на Димитър Телкийски. В 54-ата минута Димитров надскочи всички бранители на Алтънорду, стреля с глава, но кълбото се удари в горната греда. В 80-ата минута Мурат Арслан се възползва от перфектна ситуация и направи резултата 1:1. Това бе и последната любопитна ситуация в двубоя.

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

20лв безплатен залог с промокод 1008
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв
Безплатно участие в игра за 50000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв

Comments