> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

„Коматево“ още не става за Първа лига! И Славия отива на море


„Коматево“ още не става за Първа лига! И Славия отива на море

0
0
2161

Публикувана на: август 5, 2016

Ботев Пловдив почти сигурно ще посрещне Славия на морето. Двубоят от третия кръг в родния шампионат е на 15.08 (понедленик) от 20:00 часа. В Ботев се надяваха да успеят с монтирането на осветлението на Коматево за този двубой, но по всичко личи, че това няма да се случи. Едва в сряда ще започне монтирането на стълбовете. След това предстои поставянето на осветителните тела, връзването към електрическата мрежа и настройките му, които също отнемат сериозно време. След като това бъде направено, Ботев ще трябва да поставят плочките около основите, сектора за гости, светлинното табло, както и да затворят дупката в оградата, която отвориха, за да може да влизат машините, с които се работи в момента. След като всичко това бъде свършено от Ботев ще трябва да повикат представители на лицензионната комисия, които да оценят съоръжението и да дадат своят положителен отовор, че там могат да се играят мачове от елита.

Ботев вече са резервирали места в бургаски хотел за двубоя им със Славия, научи още PlovdivDerby.com.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments