> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Етър пак остана без треньор


Етър пак остана без треньор

0
0
530

Публикувана на: август 10, 2016

Сашо Ангелов е подал оставка и вече не е старши треньор на Етър. Днес той беше на стадион „Ивайло“, за да оформи документите по напускането си.

„При създалата се ситуация не мога да бъда старши треньор на „Етър“ и вече съм се оттеглил“, заяви Сашо Ангелов.

Новината бе потвърдена и от президента на клуба Александър Нанков, който заяви, че Сашо Ангелов вече не е наставник на „Етър“.

Засега тренировките ще се водят от помощниците му Илиян Киряков и Калоян Чакъров.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments