Драма в „Надежда“: Локо Сф не замина на лагер
570
Дата: юни 17, 2015 
Локомотив (София) отложи лагера си във Велинград, за където трябваше да замине днес. В „Надежда“ са получили информация, че заседанието на Изпълкома на БФС няма да се състои в четвъртък, а в понеделник . По тази причина „червено-черните“ няма да заминат днес за първия си лагер, за да изчакат присъдата на Изпълкома.
Както е известно столичният клуб подаде необходимите документи до Изпълкома с надеждата да получи временен лиценз за новия сезон. До произнасянето на Изпълкома по казуса от Локомотив София ще наложат пълно мълчание и няма да дават никакви изявления.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








