Голеада между Локо Пд и големият съперник на Мъри завърши куриозно
226
Публикувана на: февруари 5, 2017
Локо (Пловдив) загуби с 2:4 от казахстанския Кайрат в Турция. Двата тима изиграха резултатна и интересна контрола, която завърши куриозно – с токов удар, който прекрати мача 4 минути преди края.
Кайрат, който е големият съперник на Астана на Станимир Стоилов за титлата в Казахстан, откри още в 40-та секунда чрез голмайстора си Жерар Гоул, който изненада Ел Харуби. Той пропусна още един шанс до края на полувремето, а Андрей Аршавин също се отчете с голям пропуск в последните минути на полувремето.
Останалите пет гола дойдоха през второто полувреме. В 60-ата минута Кайрат увеличи преднината си чрез Барбузов, а пет по-късно резултатът стана класически. Иво Иличевич изненада Пиргов с удар по-диагонала.
В следващите минути Локомотив увеличи оборотите и в рамките на две минути от 73-ата до 75-ата, реализира две попадения. Първо Дани Кики се разписа, а вторият гол бе дело на резервата Ияд Хамуд.
Все пак тимът на Кайрат не допусна обрат на резултата и на свой ред реализира в 84-ата минута, а в автор на гола отново се превърна Гоул. Малко след това двубоят бе прекратен заради проблеми с осветлението.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
20лв БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0039 | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв | ||
СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА С ПРОМОКОД 01-701 | ||
50лв фрийбет или до 200лв депозит бонус | ||
НАЧАЛЕН БОНУС 100% до 200 лв | ||
50лв безрисков залог с бонус код 7dnifutbol | ||
200% до 2000 лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог | ||
а> | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
ДЖАКПОТ ОТ 25000лв | ||
а> | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | |
Виж Бонусa в Bet365 | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||