В Левски си отдъхнаха! Аниете тича като луд на тренировката

222
Публикувана на: септември 2, 2016
Отборът на Левски проведе първо занимание за деня, като в него на по-високи обороти се включи нападателят Антонио Аниете. Той не беше пълноценен в заниманието в четвъртък, защото все още изпитва болки от мача с Верея.
Испанецът се включи на пълни обороти в първата част от тренировката на тима и кондиционните натоварвания, а след това се отдели заедно с помощник-треньора Роко Перота. До края на заниманието Аниете редуваше спринтове с по-леки бегови упражнения.
„Сините“ бяха подложени на серия от кондиционни натоварвания, след което старши треньорът Люпко Петрович бе подготвил упражнения с топка за точност на паса. Последваха дрибъл и центрирания по фланга, в които играчите се отличиха с красиви попадения.
Заниманието бе завършено със серия от спринтове по протежението на терена, като беговите натоварвания преминаха под надзора на кондиционния специалист Роко Перота.
АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК
agrupaАнтонио АниетеЛевски
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() | 20лв безплатен залог с промокод 1008 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв | |
![]() | Безплатно участие в игра за 50000лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
![]() | Виж Бонусa в Bet365 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв |