Вутов и Цонев гледат как Лече бие

266
Публикувана на: август 28, 2016
Тимът на Лече тръгна успешно пътя си към Серия „Б“, след като надви с 2:1 кат гост Монополи в първи мач от Лега Про – група С. Младежките национали на България Антонио Вутов и Радослав Цонев бяха на пейката през всичките 90 минути, като Паскуале Падалино заложи на други играчи от резервната скамейка.
След нулево равенство през първата част „джалоросите“ поведоха в 51-ата минута с гол на Катурано. Торомино от дузпа в 67-ата минута удвои, а в 83-ата минута домакините оформиха крайното 1:2 с попадение на Моузакитис.
Интересното е, че Вутов ще играе с номер девет на гърба си този сезон, въпреки че е далеч от това да бъде таран. Цонев пък бе картотекиран в италианската федерация с № 13. Сред тифозите на „жълто-черните“ цари голям ентусиазъм през този сезон, като билетите за гостуващия сектор бяха изкупени за един час през седмицата.
АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК
agrupaАнтонио ВутовЛегионериРадослав Цонев
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() | 20лв безплатен залог с промокод 1008 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв | |
![]() | Безплатно участие в игра за 50000лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
![]() | Виж Бонусa в Bet365 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв |