> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Веселин Марчев остава в Локо, Крушарски инспектира „Лаута“


Веселин Марчев остава в Локо, Крушарски инспектира „Лаута“

0
0
234

Публикувана на: юни 14, 2016

Атакуващият полузащитник Веселин Марчев остава в Локомотив (Пд). Това обяви собственикът на клуба Христо Крушарски. Шефът увери, че няма проблеми около договора на нападателя и той ще остане на „Лаута“. От управата на Локомотив (Пд) поясниха, че футболистът не е разтрогвал договора си с „черно-белите“.

Преди десетина дни се появи информация, че Веселин Марчев е пред раздяла с Локомотив (Пд), тъй като шефовете искат той да подпише нов договор със занижени финансови параметри.

„Разбрахме се с ръководството, оставам в Локомотив“ (Пд), всичко е нормално“, заяви самият Веселин Марчев.

„Емил Гъргоров остава при нас, ако не си намери отбор в чужбина“, заяви собственикът на Локомотив (Пд).

Христо Крушарски посети днес клубния стадион „Локомотив“ и се увери като върви монтирането на поливната система на терена на централното игрище. Заедно с него беше и архитект от екипа, работещ по проекта за цялостния ремонт на стадиона. Христо Крушарски сподели, че до няколко дни ще бъде готов и проекта за изграждането на Трибуна Бесика.

Снимка: Plovdiv24

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

30 ЛВ БЕЗ ДЕПОЗИТ С ПРОМОКОД 01-701
20лв БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0039
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв
50лв фрийбет или до 200лв депозит бонус
НАЧАЛЕН БОНУС 100% до 200 лв
50лв безрисков залог с бонус код 7dnifutbol
200% до 2000 лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
ДЖАКПОТ ОТ 25000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв

Comments