> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Венци Стефанов изригна: В Бургас ни чака Баташко клане! Ще говоря с Боби, това не се търпи


Венци Стефанов изригна: В Бургас ни чака Баташко клане! Ще говоря с Боби, това не се търпи

0
0
926

Публикувана на: октомври 11, 2016

В Бургас всичко е мобилизирано да ни мачка, изригна босът на „Славия“ Венци Стефанов пред „Стандарт“.

„Ангажирали са съдии, делегати, не знам си какво още. Готвят ни Баташко клане. Ще спасяват „Нефтохимик“. Просто не е истина“, допълни президентът на „белите“.

Мачът между „шейховете“ и „Славия“ е в събота 20,00 часа.

„Ще говоря с Боби Михайлов за това. Просто не се търпи вече“, беснееше още шефът на „белите“, който твърдеше,
че знае това от сигурни източници.

Иначе той допълни, че „Славия“ няма да взима нови футболисти поне до Нова година.

„Контузиите ни преследват. Ивайло Димитров е аут, Сашо Бранеков, а сега и Стефан Велков. Ще играем с двама 17-годишни централни защитници. Те със сигурност не са готови да издържат на всичкото напрежение във всеки мач. Но ще са калят. Това е пътя. Няма да взимаме защитници. Поне до Нова година сме приключили със селекцията , заяви още Стефанов.

И допълни, че все още се чакат средства за слагането на осветление на стадион „Славия“. „Надявам се нещата да тръгнат скоро“, заяви още той.

Относно националния отбор Венци допълни, че нещата ще се получат, но просто трябва да се викат млади футболисти. „Най-много ме е яд, че вече няма правило за младоци в българския футбол. За мен това е правилният път“, заяви още Стефанов.

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments