> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Великов преди Левски: Сами си вдигнахме летвата високо


Великов преди Левски: Сами си вдигнахме летвата високо

0
0
397

Публикувана на: септември 30, 2016

Наставникът на Дунав Веселин Великов се надява, че отборът му ще направи добър мач срещу лидера в класирането на Първа лига – Левски. Специалистът заяви, че е напълно нормално русенци да губят точки в елита, тъй като основната цел на отбора е да не изпадне. Добрият старт на тима е вдигнал летвата, но въпреки това в клуба са реалисти, че целите на тима не трябва да бъдат прекалено високи.

„Отиваме в София, за да играем добър футбол. Надявам се, че ще покажем нашата игра и ще стане един добър мач между първия и втория във временното класиране на Първа Професионална лига. Никой не е очаквал, че ще направим такъв старт на първенството и ще сме на тази позиция, целта ни е да не изпаднем. Затова и като че ли малко сами си вдигнахме летвата пред отбора. Та ние имахме загуби и във „В“, и „Б“ група, затова е нормално да губим точки и в елитната. Няма да правим трагедия от мача срещу Ботев, гледаме напред“, заключи Веселин Великов.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК

agrupaВеселин ВеликовДунавЛевски

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments