> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

БФС прати Стефан Апостолов на Лудогорец – Левски


БФС прати Стефан Апостолов на Лудогорец – Левски

55 0

Публикувана на: май 14, 2017

  • Стефан Апостолов получи наряд за дербито от XXXIII кръг на Първа лига между шампиона Лудогорец и Левски.

Разградчани гостуват на „Герена” във вторник от 20:00 часа, а синът на кмета на Симитли ще е арбитър за първи път от мача ЦСКА – Лудогорец.

Срещата на „Армията” завърши с успех 2:0 на гостите, а домакините протестираха заради засади при двете попадения на „орлите”.

Сега Апостолов отново ще свири двубой на разградчани, докато неговият колега Ивайло Стоянов ще ръководи дуела ЦСКА – Локомотив (Пловдив).

Съдийската комисия на Българския футболен съюз оповести нарядите за предстоящите мачове от първата шестица и от плейофите за Лига Европа.

Съдийски назначения XXXIII кръг, Първа шестица:

16 Май 2017 г. Вторник 20:00 ч. ПФК Левски АД – ПФК Лудогорец 1945 АД ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС:    Георги Пламенов Тодоров    Велислав Христов Миленков 4-ТИ:    Дениз Пиринов Соколов          ДАС:    Владимир Вълков Вълков    Георги Юлиянов Иванов

СН:    Йордан Динков Сталев

17 Май 2017 г. Сряда 17:30 ч. ПФК Черно море – ФК Дунав 2010 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС:    Мартин Иванов Димитров    Станимир Илков Илков 4-ТИ:    Николай Тодоров Христов     ДАС:    Стефан Демирев Павлов    Димитър Иванов Желязков

СН:    Георги Генов Нарлев

17 Май 2017 г. Сряда 20:00 ч. ПФК ЦСКА–София – ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД ГС:    Ивайло Иванов Стоянов              АС:    Георги Йорданов Дойнов    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Павлин Цветанов Михайлов    ДАС:    Ангел Детелинов Баялцалиев    Румен Красимиров Христов

СН:    Евгени Тодоров Геров

Съдийски назначения XXXIII кръг, плейофи, първи срещи:

15 Май 2017 г. Понеделник 20:00 ч. ПФК Ботев АД – ПФК Берое ЕАД ГС:    Ангел Любенов Ангелов          АС:    Петър Николов Джугански    Николай Георгиев Георгиев 4-ТИ:    Мартин Руменов Ангелов    ДАС:    Петър Стефанов Доровски    Валентин Георгиев Станчев

СН:    Георги Крумов Виделов

16 Май 2017 г. Вторник 17:30 ч. ОФК Пирин ЕООД – ФК Верея ГС:    Станислав Тошев Ставров             АС:    Илиян Петров Капарашев    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Димитър Божидаров Стоилов    ДАС:    Волен Валентинов Чинков    Станимир Лозанов Тренчев

СН:    Антон Симеонов Генов

18 Май 2017 г. Четвъртък 17:30 ч. Монтана – ПФК Нефтохимик 1962 АД ГС:    Георги Николов Кабаков     АС:    Мартин Веселинов Маргаритов    Георги Людмилов Калудов 4-ТИ:    Тони Бонев Пандарски    ДАС:    Георги Димитров Давидов    Георги Милков Гинчев

СН:    Петър Стоянов Петров

18 Май 2017 г. Четвъртък 19:45 ч. ФК Локомотив Горна Оряховица – ПФК Славия АД ГС:    Никола Антонов Попов          АС:    Иво Николаев Колев    Мартин Емилов Венев 4-ТИ:    Димитър Русенов Русев    ДАС:    Драгомир Димитров Драганов    Петър Кирилов Костадинов

СН:    Кирил Манолов Лозанов

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията!