> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Бивш треньор на Левски започва работа в чужбина, отмъква наставникът на Локо Сф


Бивш треньор на Левски започва работа в чужбина, отмъква наставникът на Локо Сф

0
0
202

Явор Вълчинов със сигурност напуска Локомотив Сф, съобщава vitoshanews.com. Истинско чудо трябва да стане в близките седмица-две, за да промени той решението си, за което той намекна неотдавна.

Спецът ще продължи кариерата си в чужд клуб, където ще отиде заедно със своя приятел и ментор в занаята Стойчо Стоев. Бившият наставник на Лудогорец и Левски се е разбрал с новите си работодатели, уточнил е и щаба си. Остава само двете страни да сложат подпоси под договора.

Двамата с Вълчинов вече работиха в тандем в Разград и на “Герена”.

През зимата Явор се завърна в родния Локомотив и помогна за стабилизирането на отбора във Втора лига. Той се е разбрал със собственика на “червено-черните” Иван Василев да доизкара сезона начело на “железничарите” и после е свободен да си тръгне по взаимно съгласие.

Последният мач на локомотивци в първенството е срещу Банско като гости идната събота.

В “Надежда” вече се обсъждат имената на евентуални нови старши треньори на втородивизионния тим. Фаворит засега изглежда Сашо Ангелов. Вторият баща на Валери Божинов спаси от изпадане Ботев Враца. Друго от спряганите имена е това на бившия играч на Локо Сф Диян Дончев.

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

20лв безплатен залог с промокод 1701
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв
Безплатно участие в игра за 50000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв

Comments