> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Без Митов Септември продължава да страда – яде бой от Витоша, и съдия помогна


Без Митов Септември продължава да страда – яде бой от Витоша, и съдия помогна

0
0
361

Публикувана на: април 17, 2017

Септември загуби с 1:2 гостуването си на Витоша (Бистрица) и не успя да се изравни с лидера в класирането на Втора лига Етър. Тигрите на Костадин Ангелов пък се изравниха по точки с днешния си съперник на второто място и битката за промоция в елита във финалните кръгове от сезона ще е повече от жестока. Преднината на Етър пред двата столични тима е само три точки.

Витоша поведе с гол от дузпа на Христо Коилов. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Янко Сандански, а септемврийци бяха бесни от решението на рефера, защото минута по-рано те самите имаха претенции за дузпа за фаул отзад срещу Борис Галчев. Това обаче не им помогна и рано-рано те вече изоставаха в резултата, а в края на полувремето допуснаха и втори гол – Стефан Христов бе забравен от защитниците и необезпокояван вкара след статично положение. През втората част силите на Септември стигнаха само за почетен гол, дело на новото попълнение Ишмел Баду.

Септември продължава да изпитва сериозни затруднения след напускането на Николай Митов в посока Левски в началото на март. Заместникът му Христо Арангелов все още не може да нацели ваксата и да върне предишната увереност на тима. Тимът все пак се държи близо до Етър, който също допусна грешки през пролетния дял. Витоша (Бистрица) набра скорост в последните седмици и след днешната победа гледа сериозно и към директна промоция в Първа лига.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК agrupaВитошаСептември София

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments