Бандаловски си намери нова мацка докато чака оферти

174
Публикувана на: август 23, 2016
Иван Бандаловски не страда особено много, че футболната му кариера не върви. Дори напротив. Футболистът изобщо не изглежда разтревожен, че го изгониха от Партизан и вместо да се опитва да си намери отбор, се е отдал на любов. Бившият национал има ново гадже, с което отиде на море.
Той беше изловен в Созопол с непознава девойка, с която не се свеняха да демонстрират чувствата си пред хората. Влюбената двойка и техни приятели седнаха на кафе в яхтеното пристанище в курортния град, където откараха над един час.
През това време футболистът и девойката, която привлича вниманието с визия, на няколко пъти впиха устни в страстна целувка, видяха от Телеграф.
Припомняме ви, че Бандаловски беше натирен от сръбския Партизан, където една година игра заедно с Валери Божинов. От клуба освободиха футболиста след като той реши да бойкотира тренировките и да не се явява. Той обаче твърде, че сам е прекратил договора си с тях и помежду им няма лоши чувства.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() | 20лв безплатен залог с промокод 1008 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв | |
![]() | Безплатно участие в игра за 50000лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
![]() | Виж Бонусa в Bet365 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв |