Съблекалнята на Ботев още се тресе от скандалите на полуфинала! Героят срещу ЦСКА изригна, уповава се в Господ да върне отнетото на пловдивчани

7 Dni Futbol30.04.20184770
_85V1787

В Ботев Пд още не могат да преглътнат скандалното си отпадане на полуфиналите за Купата. Реферът Станислав Ставров не даде кристална дузпа за Канарите, които в крайна сметка загубиха с 0:1 от Славия и не можаха да защитят трофея си. Дори след победата с 2:1 над ЦСКА вкаралият победното попадение Стивън Петков изригна срещу съдийството и отсече, че в полуфинала реферите са се подиграли с Ботев.

“Нищо ново, за кой път се повтарям, че това ми е работата и няма да спирам да вкарвам. Лошото е, че излязох с лека контузия, но до два дни всичко ще е наред.

Ние сме професионалисти и се опитваме да се успокоим, но как да стане при положение, че се подиграват с нас?! Ние ще се борим за третото място, дай Боже да направим още четири победи до края. Дано Господ ни върне това, което загубихме”, сподели Петков и заяви, че още е рано да се говори за неговото бъдеще и дали ще бъде част от Ботев Пд и през следващия сезон.