Скандал във Враца след нелепата загуба от Созопол! Сашо Ангелов хвърли оставка и отсече: Аз съм дотук!

7 Dni Futbol19.04.20181830
EMO_2250

Треньорът на Ботев (Враца) Сашо Ангелов обяви след домакинската загуба с 0:2 от Созопол, че подава оставка. Един от кандидатите за Първа лига се изложи на собствен терен само дни след победата с 2:1 над лидера Царско село в София. Поражението на врачани днес дойде след автогол на Кристиян Григоров в 41-ата минута.

“Аз съм дотук!”, лаконичен бе разочарованият Сашо Ангелов след мача от 25-ия кръг във Втора лига.

Загубата днес прати Ботев на третото място. Врачани имат 49 точки, лидерът Царско село е с 53, а втори с 50 е Локомотив (София).

За момента обаче ръководството на Ботев не смята да приема оставката на Ангелов няма да бъде приета.

„Старши треньора е направил емоционално изказване, което е разбираемо с оглед на резултата след мача със Созопол. Продължаваме напред заедно и ще се опитаме до края на кампанията да спечелим всички срещи, за да минимизираме щетите от днешната загуба”, заяви председателя на управителния съвет на футболния Ботев и кмет на Враца Калин Каменов пред “Конкурент”.