> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Бербатов съветва Левски преди ПАОК


0
0
355

Димитър Бербатов смята, че Левски има сили да елиминира ПАОК във втория предварителен кръг на Лигата на конференциите. Бившият нападател на тима от Солун даде интервю за “Тема Спорт”, в което говори за престоя си в Гърция, както и за някои особености на клуба. Бербатов изигра общо 17 мача и вкара 4 гола през сезон 2015/16.

“В момента ПАОК има добър състав. Мисля, че шансовете са 50 на 50, въпреки големите финансови възможности на гръцкия клуб, които са благодарение на собственика Иван Савидис. Те могат да си позволят да закупят по-скъпи и по пътя на логиката по-добри футболисти, но във футбола, много добре знаем, че това невинаги е гаранция за успех в определен мач. Левски трябва да обърне внимание на Куртич в средата на терена, който в същото време беше голмайстор на отбора през миналия сезон с 18 гола”, обясни наблюденията си бившият ас на “черно-белите”.

Бербатов сподели и впечатленията си от Левски. “В момента има голямо обединение на фенове и клуб. Станимир Стоилов успя да въведе нов ред и да създаде необходимата атмосфера за положителните резултати на отбора в последно време. Имайки предвид, че стадионът на Левски ще бъде пълен в първия мач, може да се постигне добър резултат преди реванша, всичко е възможно”.
Бербатов взе отношение и по казуса с публиката за двата двубоя. “Правилно е да няма гостуващи фенове. Колкото и да си говорим за ред и сигурност, на “Тумба” се усеща напрежение във въздуха”, каза още бившият национал.

Снимка: Ман Юнайтед

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €
guest
0 Коментари
Най-стари
Най-нови Най-висок рейтинг
0
Оставете Вашия коментарx