Поморие няма спирка! Морският тим с шеста поредна победа във Втора лига

0
0
210

Публикувана на: декември 10, 2016

Шеста поредна победа за Поморие във Втора професионална лига. Постигна я в Плевен срещу местния Спартак с 1:0. Двубоят бе от 17-ия последен за годината кръг в първенството. Единственото попадение реализира Христо Лемперов от дузпа. Тя бе отсъдена в 48-ата минута за нарушение срещу Иван Колев.

Домакините уцелиха три греди, като само за секунди между 4-ата и 5-ата минута това сториха Григор Долапчиев и Крис Гади. После Гади не успя да насочи топката в мрежата след пас на Мартин Митов. В средата на първата част пък нападателят напусна терена с контузия.

Резервата Преслав Антонов също тресна гредата в 52-ата минута. След попадението на гостите плевенчани пренесоха играта пред вратата им. Радев на два пъти с глава не улучи целта.

В 80-ата минута пък Долапчиев вместо в мрежата насочи топката в съперник. Той и съотборниците му поискаха дузпа, но реферът Тихомир Алексов не отсъди такава.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК