0
0
241

Публикувана на: декември 10, 2016

Лудогорец победи Локомотив (Пловдив) с 1:0 и записа 13-а предна победа в последна среща от днешната програма на 18-ия кръг на Първа лига. Загубата пък е първа за „смърфовете“ след завръщането на Едиард Ераносян в клуба.

Джонатан Кафу изведе разградчани напред в резултата в 34-ата минута с удар в долния десен ъгъл на вратата на Ел Харуби, като при подобно положение Вандерсон пропусна да вкара в осмата минута. Локомотив можеше да изравни пет минути след гола на Кафу, но Бакалов стреля неточно.

През втората част голмайсторът за Лудогорец – Кафу удари напречната греда, а четвърт час преди последния съдийски сигнал и Вандерсон можеше да удвои аванса на „зелените“, но се забави и ударът му бе блокиран.

Разградчани върнаха преднината си от 6 точки пред Левски, като са и с мач по-малко. „Смърфовете“ остават четвърти на две точки от третия ЦСКА, но с мач повече.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК ТУК