Гаджев изпадна в четвърта дивизия на Англия

0
0
219

Публикувана на: април 14, 2017

Ковънтри изпадна в четвъртото ниво на английския футбол за първи път от 58 години насам, след като завърши наравно 1:1 със също закъсалия Чарлтън.

Българският халф Владимир Гаджев не взе участие в срещата, като изобщо не бе в групата. За последно той игра на 11 февруари, когато Сити падна 2:3 от Олдъм.

Днешният двубой бе прекъсван на два пъти в първите 10 минути, защото феновете на Чарлтън напълниха терена с пластмасови прасенца в знак на протест срещу клубните собственици.

След като Нейтън Бърн удари гредата за Чарлтън, Джордж Томас изведе „небесносините” напред в резултата в 28-ата минута с удар отблизо.

Гол с глава на Патрик Бауер през второто полувреме подпечата съдбата на Ковънтри.

АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ВИНАГИ С ПУЛСА НА ЕКСКЛУЗИВНИТЕ НОВИНИ И КОМЕНТАРИ, ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ ФЕЙСБУК agrupaВладимир ГаджевКовънтри