ДЕРБИТО СТАНА СТРАХОВИТО! ОБРАТ ЗА ЦСКА ДО 15-ТА МИНУТА, ИМА НОВ ГЕРОЙ НА ДЕНЯ!

7 Dni Futbol21.10.201700
цска каранга манолев тиаго

Стана дерби на „Васил Левски“! След само 15 минути Левски и ЦСКА вече си отбелязаха три гола и резултатът е 2:1 за „червените“.

„Сините“ удариха първи в 8-та минута. Разписа се Давид Яблонски след центриране  от корнер. За него това бе втори гол в кариерата му срещу „червените“. Те обаче реагираха светкавично и само 180 секунди по-късно изравниха. Иван Горанов изчисти право на крака на Тиаго Родригес, който без да се замисля я изстреля много прецизно в долния десен ъгъл на Божидар Митрев. В 15-та минута португалецът шокира „сините“ за втори път. Той бе оставен да обработи топката на 30 метра от вратата и с мощен изстрел я закова в същия ъгъл, в който отбеляза и първото си попадение.