След като 45 минути къса нервите на Белия, Ботев издрапа до хикс срещу слабак от Втора лига

7 Dni Futbol06.10.201700
алваро юлияно ботев

Ботев Пд направи равенство 2:2 с Марица в контрола, играна на базата на Канарчетата в Коматево. Домакините изнесоха безобразна първа част, след която губеха с 0:2 след голове на Венци Гюзелев и Костадин Дяков. Попаденията дойдоха след грешки в защитата на “жълто-черните”, която бе доста променена – Минев, Радослав Апостолов, Кристиян Димитров и Лазар Марин.

На почивката Николай Киров дръпна сериозно конско на своите на терена, а те гледаха слушаха забили погледи в земята. Действията на Белия дадоха резултат след почивката и Канарите стигнаха до 2:2 чрез Алваро Юлиано и автогол на играч на Марица. Тони Тасев пък се контузи след сблъсък със съперник, а на Ботев бяха отменени и две попадения, по едно във всяко полувреме.

Контролата пропуснаха националите Тодор Неделев и Цветомир Панов, контузените Балтанов, Димов и Серкан, както и Фернандо Виана и Дуде Ндонгала, които са в родните си Бразилия и Франция.

Съставът на Ботев: Даниел Кайзер, Радо Апостолов, Йордан Минев, Кристиян Димитров, Лазар Марин, Алваро Юлиано, Меледже, Крум Стоянов, Крис Добрев, Густаво Афонсо, Стивън Петков