И Галчев се гаври с Лудогорец: Добре се разви мача, иначе Кабаков щеше да им помага

7 Dni Futbol25.09.201711680
галчев

Капитанът на Септември Борис Галчев се изсмя в лицето на Лудогорец след поражението на неговия тим с 1:4 вчера. Столичани поведоха с 1:0 в последната минута на първото полувреме, но между 54-та и 56-та минути допуснаха два гола, а в края на мача още два и в крайна сметка загубиха с тежкия резултат.

Докога бе, г-да Кабаков и Петров?! Докога ще позволявате на една мамалига да тероризира Първа лига?! (Фотофакт)

Според Галчев обаче, ако младият отбор на Николай Митов не е допуснал три грешки за четирите гола, съдиите са щели да помогнат на Лудогорец да стигне до победата.

„Играхме много добре първото полувреме и имахме ситуации, освен тази за гола. Направихме грешки, които ни костваха мача. Съдията свири 50 на 50, но мача се разви добре. Ако продължаваше да е 1:0, можеше да им помогне, знаем как им свирят на Лудогорец, няма какво да коментираме“, каза Галчев с широка усмивка на лицето на въпрос, свързан с изказването на Георги Марков, че реферите пак са помогнали на разградчани.

Няма такава гавра! Шеф на столичани унижи Лудогорец и цялата му публика: На 6 фена им хвърлиха 10 фланелки, останаха им 3